تمرین تیم فوتبال پرسپولیس تهران صبح امروز در زمین شماره 2 مجموعه ورزشی آزادی پیگیری شد. تمرین صبح امروز از ساعت 10:30 زیر نظر عابدزاده آغاز شد و بازیكنانان ابتدا به 4 گروه 6 نفره تقسیم شدند و به دویدن دور زمین پرداختند. سپس در گروه‌های 2 نفره حركات سرعتی انجام دادند و در مرحله پایانی نیز به كار با توپ و فوتبال با سه تیم در یك نیمه زمین پرداختند.
عابدزاده در این تمرین به حفظ توپ و پرسینگ بازیكنان تاكید ویژه‌ای داشت. دروازه‌بانان یك ساعت زودتر از سایرین تمرین را آغاز كردند. در تمرین امروز 25 بازیكن حضور داشتند.
شیث رضایی به دلیل مسمومیت باحضور در محل تمرین تنها نظاره‌گر بود. محمد پروین به دلیل مصدومیت از ناحیه كشاله پا به تمرینات انفرادی كم فشار پرداخت.

كریم باقری، فقیری و محمدرضا مامانی در تمرین غایب بودند. گفته می‌شود مامانی دیگر در تمرین حضور پیدا نخواهد كرد. 

بحرالعلومی دروازه بان تیم فوتبال ساحلی و بهرام اسماعیلی بازیكن فصل گذشته نساجی قائم شهر و عضو سابق تیم ملی جوانان در تمرین امروز حضور داشتند. 

ابراهیم شكوری وحمید علی عسگر پس از عقد قرارداد در روز گذشته با پرسپولیس در تمرین امروز شركت كردند. 

عابدزاده با جدیت تمرین را زیر نظر داشت. وی در حالی كه از ناحیه پا مصدوم بود، به طور مداوم به سمت بازیكنان می‌رفت و اشتباهاتشان را گوشزد می كرد. وی همچنین به بازیكنان هشدار می‌داد از شوخی در تمرینات بپرهیزند. 

تمرین ساعت 12:25 به پایان رسید و بازیكنان با دستورعابدزاده راهی استخر شدند تا به آب‌درمانی بپردازند. 

حدود 20 هوادار از نزدیك نظاره‌گر این تمرین بودند.