علی كریمی گفت: دوست دارم شرایطی به وجود بیاید تا بتوانم در تیم محبوبم بازی كنم.
علی كریمی پس از جلسه‌ی 30 دقیقه‌اش با عباس انصاری‌فرد در جمع خبرنگاران گفت: پرسپولیس تیم محبوب من است و از این تیم پیشرفت كرده‌ام و دوست دارم بار دیگر در پرسپولیس بازی كنم و در این تیم بمانم.
وی درباره‌ی جلسه‌ی امروز گفت: جلسه‌ی بسیار خوبی بود و درباره‌ی مسائل مختلف صحبت كردیم.
كریمی در پاسخ به این سوال كه آیا قرارداد شما با پرسپولیس تمدید می‌شود به این كلمه بسنده كرد، انشاء الله.

او در پاسخ به اصرار خبرنگاران بار دیگر تاكید كرد: تا سه‌شنبه منتظر باشید. اگر شرایط خوب پیش برود دوست دارم با پرسپولیس ادامه دهم. 

كریمی از صحبت درباره‌ی كادر فنی پرسپولیس خودداری كرد و گفت: این مسائل مربوط به من بازیكن نمی‌شود و مدیریت باشگاه حتما نظراتی دارد. 

وی با تایید خبر پیشنهاد باشگاه استیل آذین گفت: از این باشگاه و چند تیم دیگر پیشنهاد دارم اما به خاطر پرسپولیس به هیچ تیم دیگری فكر نكرده‌ام. 

وی در پاسخ به این سوال كه آیا شرایطی مالی برای پرسپولیس دارید، گفت: وقتی می‌گویم باید درباره‌ی شرایط مختلف صحبت كنیم وضعیت قرارداد مالی جزوی از كل قرارداد است. 

وی در پاسخ به این سوال كه دوری شما از تمرینات آیا باعث نشده كه از آمادگی‌تان كم شود،‌ گفت: با توجه به این كه درگیر بازی‌های تیم ملی بوده‌ام نسبت به سایر بازیكنان تعطیلی كمتری داشته‌ام و در چهار – پنج روز گذشته هم به صورت انفرادی كار كرده‌ام. 

كریمی در پاسخ به سوال خبرنگاری كه مدعی شده بود كه قطبی اعلام كرده كریمی را بار دیگر به تیم ملی دعوت می‌كند، گفت: قطبی نیز لطف دارد اما به نظر من باید به جوان‌ها میدان داد و حالا زمانی است كه باید تیم ملی را به دست جوانان بسپاریم. من هم برای بازیكن تیم ملی و سرمربی آرزوی موفقیت دارم.