پژمان نوری در گفت‌وگویی و اظهار داشت: ‌دوست دارم یكسال دیگر برای پرسپولیس بازی كنم اما فعلا برای من بازی با كره جنوبی در اولویت است. به همین دلیل قصد دارم تصمیم نهایی‌ برای فصل آینده را به بعد از بازی با كره جنوبی موكول كنم.
وی در خصوص تمایل و مذاكره مسئولان ملوان و محمد احمد‌زاده برای حضور وی در انزلی عنوان كرد: من و مازیار زارع و سایر بازیكنانی كه از ملوان به فوتبال ایران معرفی شدیم همیشه مدیون مردم خوب انزلی و فوتبال این شهر هستیم. من بارها گفته‌ام ملوان همیشه در قلب من جای دارد و هر وقت كه می‌خواهم مقابل این تیم با پیراهن تیمی دیگر قرار بگیرم برایم روزی سخت و عذاب‌آور است. من‌ فوتبالم را با ملوان تمام می‌كنم اما دربراه فصل آینده پس از بازی روز چهارشنبه تصمیم می‌گیرم.
مدافع تیم ملی در خصوص بازی روز چهارشنبه مقابل كره جنوبی یادآور شد: همه كره جنوبی را می‌شناسند. آنها تیمی خطرناك و فرصت‌طلب هستند و در سئول عرصه را برای همه تیم‌ها تنگ می‌كنند تا به هدفشان برسد.

نوری تاكید كرد: برای سه امتیاز به كره جنوبی می‌رویم. هدف ما این است كه مسافر آفریقای جنوبی باشیم. به همین دلیل باید 90 دقیقه با دوندگی مضاعف حریف را غافلگیر كنیم.
نوری ادامه داد: باید مراقب مهاجمان تند و تیز حریف باشیم. بازیكنان كره جنوبی حرفه‌ای هستند و از كوچكترین فرصت‌ها بهترین استفاده را می برند.