مدافع تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: تغییر در کادر مدیریتی و فنی باشگاه پرسپولیس در فصل گذشته دست به دست هم داد تا در نیم فصل اول به نتایج خوبی نرسیم. مجتبی شیری با اشاره به حضور حبیب كاشانی به عنوان مدیرعامل این باشگاه ، ضمن بیان این مطلب افزود: در این چند ساله مدیران زیادی به پرسپولیس آمدند که همین تغییرات مدیریتی اثر مستقیمی در ثبات قهرمانی ما گذاشته بود. در حال حاضر هم که آقای كاشانی برای مدیریت این باشگاه آمده به طور یقین حرف‌های بسیاری برای گفتن خواهد داشت. وی ادامه داد: تغییرات مدیریتی صورت گرفته در این باشگاه به معنای کم کاری مدیر قبلی نیست ،چرا که هر مدیری که می آید با تمام وجود زحمت می كشد و من فكر می‌كنم هیچ مدیری نمی‌آید تا عملكرد ضعیف خود را به نمایش بگذارد.

مدافع تیم پرسپولیس اضافه كرد : ‌مدیران پرسپولیس در صورتی موفق خواهند بود كه رسانه‌ها و مردم در كنار آنها باشند. علاوه بر این موضوع با كمك سازمان تربیت‌بدنی مجموعه عوامل دو باشگاه پرسپولیس و استقلال به تیم‌های پرطرفدار كشور تبدیل شده‌اند.

شیری گفت : مصطفوی، انصاری‌فرد برای یك هدف تلاش می‌كردند و آن هم موفقیت پرسپولیس بود. اكنون حبیب كاشانی هم كه به عنوان مدیرعامل باشگاه منصوب شده است تمام تلاش و هدفش موفقیت پرسپولیس خواهد بود.

وی افزود: تغییرات در مدیریت و كادر فنی باشگاه پرسپولیس در فصل گذشته دست به دست هم داد تا در نیم فصل اول نتایج خوبی نگیریم. تغییرات در مدیریت باشگاه، عامل اصلی درست شدن حاشیه هاست.

وی اضافه كرد: امیدوارم در فصل آینده با مدیریت جدید قهرمانی دو فصل قبل را تكرار كنیم. همه عوامل ازسازمان تربیت‌بدنی، مدیریت باشگاه،كادر فنی، بازیكنان و هواداران باید به سوی یك هدف حركت كنیم که آن هم موفقیت و رسیدن به قهرمانی باشد.

عضو تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به وضعیت قرارداد خود با این تیم گفت: در اولین ملاقاتم با مدیریت جدید، در این ارتباط با او صحبت خواهم كرد. چرا كه من قراردادم با پرسپولیس به اتمام رسیده است و برای تمدید قرارداد باید مذاكره كنیم. اولویت اولم ماندن در پرسپولیس خواهد بود.

مدافع تیم پرسپولیس در خصوص حضوربردار خود مهدی شیری در تیم پرسپولیس گفت: ما در این ارتباط صحبت‌هایی با مدیران قبلی انجام داده بودیم و حالا باید در این ارتباط با حبیب كاشانی صحبت كنیم. چرا كه تاكنون باشگاه پرسپولیس پیشنهادی به او ارائه نكرده است.در حال حاضرمهدی با استقلال و چند باشگاه دیگر كه خواهان او بودنده اند مذاكره کرده است اما منتظر این هستیم تادر ابتداب کار نظر مدیریت باشگاه پرسپولیس را جویا شویم.