دروازه بان تیم پرسپولیس با انتقاد از برخی حاشیه سازان که با ایجاد شایعات مبنی بر تمایل وی برای رفتن به تیم استیل آذین افکار عمومی را تحت تاثیر قرار دادند گفت: به غیر از پرسپولیس به هیچ تیمی فکر نمی کنم و پرسپولیس خانه اول و آخر من است. 
علیرضا حقیقی روز سه شنبه در گفتگویی خاطرنشان کرد: برخی ها قصد دارند برای من ایجاد حاشیه کنند و این امر در این فصل بسیار اتفاق افتاد به طوریکه در بعضی مواقع در کار من تاثیر گزار بود.
وی ادامه داد: این افراد فقط منتظر یک مسئله ساده هستند تا آن را به موضوع بزرگ و غیر قابل باوری در دید مردم و هواداران جلوه دهند در حالی که شایعاتی که آنان می سازند به هیچ وجه مورد تایید نبوده و مردم نیز گفته های دروغین را باور نمی کنند.

وی افزود: من بطور اتفاقی و برای تماشای بازی استیل آذین به ورزشگاه تختی رفته بودم زیرا این تیم مدعی صعود بود و از طرفی می خواستم نحوه بازی این تیم را از نزدیک به عنوان یک تماشاگر فوتبال مشاهده کنم.
دروازه بان پرسپولیس عنوان کرد: همین امر باعث شد تا از آن روز بسیاری از حاشیه سازان در صدد تخریب برآیند و حضورم را در ورزشگاه به رفتن از پرسپولیس و پیوستن به استیل آذین در نظر عوام جلوه دهند.
حقیقی در این را بطه به ایسکانیوز گفت: پرسپولیس خانه اول و آخر من است و به غیر از این تیم در هیچ تیم دیگری حاضر نیستم بازی کنم و در اینجا تاکید می کنم که دوست ندارم برایم حاشیه سازی کنند زیرا فقط به فکر پیشرفت در پرسپولیس هستم.
وی در پایان اظهار داشت: پرسپولیس را با تمام وجود دوست دارم در این فصل به همراه سایر بازیکنان تیم زحمات بسیاری کشیدیم تا بتوانیم نتیجه ای در شان این تیم بدست آوریم و با قهرمانی هواداران را خشنود سازیم اما نشد و امیدوارم که بتوانیم در فصل بعد این موضوع را جبران کنیم.